Vino Rosso Veneto KeyKeg 20L
Vino Rosso Veneto KeyKeg 20L
Skladem
99,50 € *
4,98 € / 1 l
Ihned k dispozici
Čas doručení: 2 - 5 pracovní dny
Other countries
Cabernet KeyKeg 20L
Cabernet KeyKeg 20L
- 5%
80,00 € 76,16 € *
3,81 € / 1 l
Ihned k dispozici
Čas doručení: 2 - 5 pracovní dny
Other countries
Rosato Frizzante KeyKeg 20L
Rosato Frizzante KeyKeg 20L
Top
87,00 € *
4,35 € / 1 l
Ihned k dispozici
Čas doručení: 2 - 5 pracovní dny
Other countries
Sangiovese Puglia IGP KeyKeg 20L
Sangiovese Puglia IGP KeyKeg 20L
- 6%
82,00 € 77,35 € *
3,87 € / 1 l
Nízká úroveň zásob
Čas doručení: 2 - 5 pracovní dny
Other countries
Primitivo Puglia IGP KeyKeg 20L
Primitivo Puglia IGP KeyKeg 20L
Není skladem
99,00 € *
4,95 € / 1 l
Produkt není skladem