Bianco Frizzante Alkoholiton 0,0 % PolyKeg Pro pussilla... Neu
95,00 € *
4,75 € per 1 l
välittömästi saatavilla
Toimitusaika: 2 - 5 Workdays
Ausland
Pinot Grigio Friuli DOP KeyKeg 20L
Pinot Grigio Friuli DOP KeyKeg 20L
Ausverkauft
89,00 € *
4,45 € per 1 l
ei tällä hetkellä saatavilla
Bianco Frizzante Extra Dry PolyKeg Pro with Bag K-Valve 20L
Bianco Frizzante Extra Dry PolyKeg Pro with Bag K-Valve 20L
Top
87,00 € *
4,35 € per 1 l
välittömästi saatavilla
Toimitusaika: 2 - 5 Workdays
Ausland
Bianco Frizzante Extra Dry PolyKeg Pro ilman...
Bianco Frizzante Extra Dry PolyKeg Pro ilman...
Top
87,00 € *
4,35 € per 1 l
välittömästi saatavilla
Toimitusaika: 2 - 5 Workdays
Ausland
Glera Frizzante Extra Dry Veneto IGP KeyKeg 20L
Glera Frizzante Extra Dry Veneto IGP KeyKeg 20L
Ausverkauft
87,00 € *
4,35 € per 1 l
ei tällä hetkellä saatavilla
Glera Frizzante Extra Dry Veneto IGT PolyKeg Pro with Bag...
Glera Frizzante Extra Dry Veneto IGT PolyKeg Pro with Bag...
Top
87,00 € *
4,35 € per 1 l
välittömästi saatavilla
Toimitusaika: 2 - 5 Workdays
Ausland
Glera Frizzante Extra Dry Veneto IGT PolyKeg Pro ilman...
Glera Frizzante Extra Dry Veneto IGT PolyKeg Pro ilman...
Top
87,00 € *
4,35 € per 1 l
välittömästi saatavilla
Toimitusaika: 2 - 5 Workdays
Ausland
Rosato Frizzante KeyKeg 20L
Rosato Frizzante KeyKeg 20L
Top
87,00 € *
4,35 € per 1 l
välittömästi saatavilla
Toimitusaika: 2 - 5 Workdays
Ausland
Rosato Frizzante PolyKeg Pro ilman sisäpussia,...
Rosato Frizzante PolyKeg Pro ilman sisäpussia,...
- 4%
87,00 € 83,30 € *
4,17 € per 1 l
välittömästi saatavilla
Toimitusaika: 2 - 5 Workdays
Ausland
Sauvignon Blanc KeyKeg 20L
Sauvignon Blanc KeyKeg 20L
Ausverkauft
85,00 € *
4,25 € per 1 l
ei tällä hetkellä saatavilla
Vino Bianco Veneto KeyKeg 20L
Vino Bianco Veneto KeyKeg 20L
Top
85,00 € *
4,25 € per 1 l
välittömästi saatavilla
Toimitusaika: 2 - 5 Workdays
Ausland
Chardonnay Key Keg 20L
Chardonnay Key Keg 20L
Top
84,00 € *
4,20 € per 1 l
välittömästi saatavilla
Toimitusaika: 2 - 5 Workdays
Ausland
Sangiovese Puglia IGP KeyKeg 20L
Sangiovese Puglia IGP KeyKeg 20L
- 6%
82,00 € 77,35 € *
3,87 € per 1 l
lyhyt osake
Toimitusaika: 2 - 5 Workdays
Ausland
Merlot KeyKeg 20L
Merlot KeyKeg 20L
- 6%
81,00 € 76,16 € *
3,81 € per 1 l
välittömästi saatavilla
Toimitusaika: 2 - 5 Workdays
Ausland
Cabernet KeyKeg 20L
Cabernet KeyKeg 20L
- 5%
80,00 € 76,16 € *
3,81 € per 1 l
välittömästi saatavilla
Toimitusaika: 2 - 5 Workdays
Ausland