Sauvignon Blanc KeyKeg 20L
Sauvignon Blanc KeyKeg 20L
Není skladem
85,00 € *
4,25 € / 1 l
Produkt není skladem
Glera Frizzante Extra Dry Veneto IGP KeyKeg 20L
Glera Frizzante Extra Dry Veneto IGP KeyKeg 20L
Není skladem
87,00 € *
4,35 € / 1 l
Produkt není skladem
Chardonnay Key Keg 20L
Chardonnay Key Keg 20L
Top
84,00 € *
4,20 € / 1 l
Ihned k dispozici
Čas doručení: 2 - 5 pracovní dny
Other countries
Rosato Frizzante KeyKeg 20L
Rosato Frizzante KeyKeg 20L
Top
87,00 € *
4,35 € / 1 l
Ihned k dispozici
Čas doručení: 2 - 5 pracovní dny
Other countries
Rosato Frizzante PolyKeg Pro bez vnitřního vaku s...
Rosato Frizzante PolyKeg Pro bez vnitřního vaku s...
- 4%
87,00 € 83,30 € *
4,17 € / 1 l
Ihned k dispozici
Čas doručení: 2 - 5 pracovní dny
Other countries
Pinot Grigio Puglia IGT PolyKeg Pro s vakem ventil K 20 l New
87,00 € *
4,35 € / 1 l
Ihned k dispozici
Čas doručení: 2 - 5 pracovní dny
Other countries