Bianco Frizzante Nealkoholické 0,0 % PolyKeg Pro s... New
95,00 € *
4,75 € / 1 l
Ihned k dispozici
Čas doručení: 2 - 5 pracovní dny
Other countries
Rosato Frizzante PolyKeg Pro bez vnitřního vaku s...
Rosato Frizzante PolyKeg Pro bez vnitřního vaku s...
- 4%
87,00 € 83,30 € *
4,17 € / 1 l
Ihned k dispozici
Čas doručení: 2 - 5 pracovní dny
Other countries
Rosato Frizzante KeyKeg 20L
Rosato Frizzante KeyKeg 20L
Top
87,00 € *
4,35 € / 1 l
Ihned k dispozici
Čas doručení: 2 - 5 pracovní dny
Other countries
Chardonnay Key Keg 20L
Chardonnay Key Keg 20L
Top
84,00 € *
4,20 € / 1 l
Ihned k dispozici
Čas doručení: 2 - 5 pracovní dny
Other countries
Pinot Grigio Puglia IGT PolyKeg Pro s vakem ventil K 20 l New
87,00 € *
4,35 € / 1 l
Ihned k dispozici
Čas doručení: 2 - 5 pracovní dny
Other countries
Sangiovese Puglia IGP KeyKeg 20L
Sangiovese Puglia IGP KeyKeg 20L
- 6%
82,00 € 77,35 € *
3,87 € / 1 l
Nízká úroveň zásob
Čas doručení: 2 - 5 pracovní dny
Other countries
Glera Frizzante Extra Dry Veneto IGP KeyKeg 20L
Glera Frizzante Extra Dry Veneto IGP KeyKeg 20L
Není skladem
87,00 € *
4,35 € / 1 l
Produkt není skladem
Primitivo Puglia IGP KeyKeg 20L
Primitivo Puglia IGP KeyKeg 20L
Není skladem
99,00 € *
4,95 € / 1 l
Produkt není skladem