Szczegóły produktu
- Specyfikacja techniczna: Średnica wewnętrzna: 6 mmŚrednica zewnętrzna: 8 mm (5/16")Do użytku z: powietrzem
- Importowane przez: ViniGrandi GmbH Parkallee 14, 14974 Ludwigsfelde, Niemcy
- Waga przesyłki: 0,50 kg
- Waga przedmiotu: 0,40 kg
- Content: 10,00 m
- Distributor: ViniGrandi GmbH Parkallee 14 (Brandenburg Park) 14974 Ludwigsfelde Germany
Więcej o Distributor - ViniGrandi GmbH
VomKeg
Z tym produktem również kup
9902229Z
Urządzenie do nalewania wina i koktajli Pygmy 25/K 1 kran Exclusive Green Line
Producent: Lindr
1.205,00 €
890,00 € *
9902228Z
Urządzenie do nalewania wina i koktajli Pygmy 25/K 2 krany Exclusive Green Line
Producent: Lindr
1.315,00 €
990,00 € *
997704SET
Draft Wine Dispenser Soudek 50/K 3x Taps Exclusive Green Line Second-Hand
Producent: Lindr
1.390,00 €
959,00 € *
VomKeg
Podobne produkty
9978005T
Wąż do sprężonego powietrza 5/16" niebieski 8 mm do instalacji nalewowych - 5 m
Producent: Distributor - ViniGrandi GmbH
15,00 € *
3,00 € / 1 m
9978002T
Wąż do sprężonego powietrza 5/16" niebieski 8 mm do instalacji nalewowych - 2 m
Producent: Distributor - ViniGrandi GmbH
6,00 € *
3,00 € / 1 m
9977005T
Wąż do wina 9,5x6,7 mm pomarańczowy do instalacji nalewowych - 5 m
Producent: Distributor - ViniGrandi GmbH
15,00 € *
3,00 € / 1 m
29241500
Chardonnay Key Keg 20L
Producent: Distributor - ViniGrandi GmbH
Odmiana winorosli:
Chardonnay
Zawartosc alkoholu:
12% Vol.
Pojemnosc:
20.00l
, Duże formaty
84,00 € *
4,20 € / 1 l
29249900
Pinot Grigio Puglia IGT PolyKeg Pro z workiem zawór K 20L
Producent: Distributor - ViniGrandi GmbH
Odmiana winorosli:
Pinot Grigio
Zawartosc alkoholu:
12% Vol.
Pojemnosc:
Duże formaty
, 20.00l
87,00 € *
4,35 € / 1 l
29248500
Lemon Spritz Italian Aperitivo KeyKeg 20L
Producent: Distributor - ViniGrandi GmbH
Zawartosc alkoholu:
6,8% Vol.
Pojemnosc:
20.00l
, Duże formaty
110,00 € *
5,50 € / 1 l
9977002T
Wąż do wina 9,5x6,7 mm pomarańczowy do instalacji nalewowych - 2 m
Producent: Distributor - ViniGrandi GmbH
6,00 € *
3,00 € / 1 m
29241600
Cabernet KeyKeg 20L
Producent: Distributor - ViniGrandi GmbH
Odmiana winorosli:
Cabernet Franc
, Cabernet Sauvignon
Zawartosc alkoholu:
12% Vol.
Pojemnosc:
20.00l
, Duże formaty
80,00 €
76,16 € *
3,81 € / 1 l
29248600
Sangria Cocktail KeyKeg 20L
Producent: Distributor - ViniGrandi GmbH
Zawartosc alkoholu:
8,5% Vol.
Pojemnosc:
20.00l
, Duże formaty
110,00 € *
5,50 € / 1 l
29241700
Merlot KeyKeg 20L
Producent: Distributor - ViniGrandi GmbH
Odmiana winorosli:
Merlot
Zawartosc alkoholu:
12% Vol.
Pojemnosc:
20.00l
, Duże formaty
81,00 €
76,16 € *
3,81 € / 1 l